Fun & Trips

Aktywne spędzanie wolnego czasu oraz wyjątkowe chwile na Podhalu – to nasza specjalność! Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, którą tworzą pasjonaci różnych dziedzin. Nasz kreatywny zespół zapewni Wam niezapomniane chwile! Satysfakcja z pracy, bogate wyposażenie, oraz znakomita znajomość terenu, gwarantuje świetną zabawę oraz pełne bezpieczeństwo przygotowanych atrakcji.   Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

.dl-bubble {display: none!important;}
Escape Room

Escape Room

Escape room to coraz bardziej popularna forma rozrywki, integracji oraz budowania relacji między uczestnikami. Wzorowana na grach komputerowych atrakcja wprowadza uczestników w odrealniony świat, w którym zadaniem jest rozwiązanie wszystkich łamigłówek i zagadek, tak aby w jak najkrótszym czasie wydostać się z pokoju.

6 różnych pokoi w Zakopanem, 3 stopnie trudności, pełna obsługa personelu. W trosce o bezpieczeństwo uczestników pokoje zostały wyposażone w awaryjne przyciski ewakuacyjne.

Zapraszamy!

od 40PLN/os
Chodnik Koronami Drzew

Chodnik Koronami Drzew

Chodnik wśród koron drzew znajdujący się po słowackiej stronie gór. Niezapomniane wrażenia z wędrowania ścieżką ponad koronami drzew, skąd można podziwiać niczym nie przesłoniętą, piękną panoramę Tatr wysokich.

Do chodnika można podejść pieszo (ok. 1 godz) lub wyjechać kolejką gondolową - *koszt 20 euro. W programie również spacer dookoła urokliwego jeziora - Szczyrbskiego Plesa.

*Oferujemy odbiór z hotelu

Zapraszamy!

od 85PLN/os
Góralska Biesiada

Góralska Biesiada

Zabawa w iście góralskim stylu! Konkurencje, zdrowa rywalizacja i góralska gościnność! Nic tak nie integruje zespołu jak zabawy z góralami.
Zapewniamy konkurencje prowadzone przez Harnasia w ciekawy i zabawny sposób, sprawdzanie sprawności i zręczności uczestników oraz umiejętności pracy w grupie, sporą dawkę dobrej zabawy i niezapomnianych emocji
Konkurencje typu ; zakuwanie w dyby, picie z narty, wbijanie gwoździa dziurawym młotkiem, układanie kopek siana, piła moja - twoja.

Oferujemy transport z miejsca zakwaterowania na miejsce atrakcji - 30 zł / os
Zapraszamy!

130PLN/os
Słowacki Spływ Dunajcem

Słowacki Spływ Dunajcem

Proponowany przez nas spływ Dunajcem to rewelacyjny sposób na to, aby należycie nacieszyć się pięknymi krajobrazami, a zarazem wiele zwiedzić. Flisacy umilą go Państwu fascynującymi opowieściami i legendami związanymi z rzeką oraz jej okolicami.

Poza spływem na specjalnej tratwie, skąd nacieszycie Państwo oczy widokiem otaczających Pienin, oferta obejmuje również możliwość zwiedzania zamku w Niedzicy, zapory na Dunajcu czy Parku Miniatur Podhala, Orawy i Spisza. Wracając do Zakopanego zatrzymamy się w Dębnie, gdzie znajduje się zabytkowy drewniany Kościół z XV w wpisany na listę UNESCO - prelekcja z Panią kustosz ok. 20 min.

Zapraszamy!

od 110PLN/os
Polski Spływ Przełomem Dunajca

Polski Spływ Przełomem Dunajca

Oferujemy Państwu Polski spływ przełomem Dunajca. Po drodze czekają na Państwa atrakcje: możliwość zwiedzenia Kościółka w Dębnie, gdzie filmowano niezapomniany serial "Janosik", możliwość zakupu oscypków i żyntycy w tradycyjnej bacówce.

Spływ odbywa się tratwami flisackimi poprzez malowniczy, wąski przesmyk górski rzeką Dunajec w Pienińskim Parku Narodowym.

*Oferujemy odbiór z hotelu

Zapraszamy!

od 120PLN/os
Rafting pontonami po Dunajcu

Rafting pontonami po Dunajcu

Wycieczka obejmuje te same atrakcje jak przy ''Polskim spływie Dunajcem", jednak zamiast tradycyjnej tratwy - spływ odbywa się pontonem z odpowiednim wyposażeniem.

*Oferujemy odbiór z hotelu

Zapraszamy!

od 120PLN/os
Kajaki po Dunajcu

Kajaki po Dunajcu

Spływ kajakiem to spora dawka adrenaliny na świeżym powietrzu w otoczeniu malowniczej przyrody. Doskonała zabawa na falach Dunajca pozwala zapomnieć o codzienności i odstresować się po tygodniu ciężkiej pracy - piękne otoczenie, spokój i przygoda na wodzie to idealny relaks.

Spływ kajakowy Dunajcem samemu czy z przyjaciółmi pozostanie na długo w pamięci, a zdobyta opalenizna będzie o nim przypominać na codzień.

*Oferujemy transport za dodatkową opłatą

Zapraszamy!

od 120PLN/os
Wyprawa na rowerach

Wyprawa na rowerach

Zaczynamy rekreacyjną, niewymagającą wycieczką rowerową City Tour wiodącą przez najciekawsze zakątki Zakopanego. Malownicze łąki, panorama na tatrzańskie szczyty, wizyta w bacówce czy kawałek historii naszego miasta będą na wyciągnięcie ręki. Punktem kulminacyjnym będzie wjazd kolejką na Kasprowy Wierch oraz krótki spacer po wierchach w asyście lokalnego przewodnika tatrzańskiego.

W ramach przejazdu zapewniamy: rower klasyczny wraz z kaskiem, woda, opieka lokalnego przewodnika.

Rezerwacje przyjmowane są do godz. 19:00 w przeddzień imprezy.

Zapraszamy!

od 190PLN/os
Off road + baseny termalne

Off road + baseny termalne

Zabierzemy Państwa na przejażdżkę samochodami terenowymi, po trudnym górskim terenie, w wyjątkowe, piękne miejsca Podhala. Przełamywanie własnych barier, strachu, ograniczeń sprawi, że ta przygoda na długo pozostanie w Waszej pamięci.

Po szalonej przejażdżce zabierzemy Was na baseny termalne w Bukowinie Tatrzańskiej, przez 2 godziny będziecie mogli wypocząć w największym kompleksie termalnym na Podhalu.

Transport z miejsca zamieszkania na miejsce atrakcji oraz droga powrotna jest w cenie atrakcji.

Cena zawiera wstęp na basen i transport

Minimalna liczba osób: 2

Zapraszamy!

od 280PLN/os
Wyprawa na Quadach

Wyprawa na Quadach

Quad Trip to 1-godzinna wycieczka na quadach po górskich trasach. Start z bazy na Gubałówce, uczestnicy otrzymają quady jedno- lub dwuosobowe, którymi pod opieką przewodnika wyjadą na godzinną wycieczkę po górach. Trasa wycieczki przebiegać będzie pasmem Gubałówki, po trasach leśnych z pięknymi widokami na Tatry. Cena może się różnić w zależności od rodzaju quada.

Zapraszamy!

od 450PLN