Imprezy integracyjne

Integracja zespołu to przede wszystkim wspólne wspomnienia, pokonywanie trudności i współpraca! W naszym Parku przygotujmy dla Państwa niezapomniany program imprezy integracyjnej, a dzięki dużemu doświadczeniu, zapewnimy świetną zabawę integrującą wszystkich.

 

Przedstawiamy kilka propozycji zabawy, które są tylko namiastką naszych możliwości na tworzenie niepowtarzalnych eventów integracyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami oraz kontaktu, abyśmy mogli przygotować wyjątkową oferte skierowaną dla Państwa.

TEAMBUILDING

TEAMBUILDING

TEAMBUILDING – szereg zajęć mających na celu integrację grupy, wyłonienie przywódcy i dobrą zabawę. Motywacja poprzez wspólną zabawę i wykonywanie zadań przyniesie uczestnikom wiele śmiechu a zarazem poprawi relacje interpersonalne.
Dla każdej grupy przygotowujemy infywidualną ofertę zabaw, dopasowaną do oczekiwań. Wśród zabaw mogą znaleźć się takie atrakcje jak:
- upadek zaufania – zadaniem grupy jest przezwyciężenie strachu oraz nauczenie się wzajemnego zaufania - współpraca w grupie
- slackline - zabawa polegająca na utrzymaniu równowagi z pomocą asekurującego partnera na specjalnej taśmie zawieszonej miedzy dwoma drzewami. Jeden z najbardziej oryginalnych i towarzyskich sposobów spędzenia wolnego czasu - współpraca w grupie
- skrzynki - zabawa polegająca na układaniu wieży ze skrzynek, kto ułoży wyższą wieżę wygrywa, współpraca w grupie
- strzelnica - współzawodnictwo podczas strzelania z łuku tradycyjnego oraz wiatrówki krótkiej do tarczy
- grupowe szczudłą - przemieszczanie się za pomocą drewnianego przyrządu, którym porusza cała grupa - współzawodnictwo drużyn.

Posiadamy duże zaplecze sprzętowe, jak i głowy pełne pomysłów dlatego też, każda atrakcja jest gwarancja świetnej zabawy, intrgracji oraz budowania relacji w zespole.

od 35PLN/os
Quady + park linowy

Quady + park linowy

Zapraszamy na wyprawę, podczas której pokonamy kilkadziesiąt kilometrów po górskich trasach. Będą elementy przeprawowe, typowe dla górskiego off-road, jak i długie szutrowe odcinki, dla tych co lubią szybkość. Będziemy zwiedzać Podhale i podziwiać jego piękno z perspektywy czterokołowca. Po powrocie z wyprawy uczestnicy integracji odpoczną przy ognisku i zjedzą poczęstunek a następnie zaprosimy do zabawy na naszych atrakcjach w koronach drzew - rozpoczniemy zabawę w PARKU LINOWYM – uczestnicy wyposażeni w profesjonalny sprzęt asekuracyjny pokonują różnego rodzaju przeszkody, zjazdy oraz mosty, a wszystko zaprojektowane w taki sposób, aby każdy bez problemów mógł przejść całą trasę. Po ukończeniu parku linowego udamy się na znajdującą się najwyżej w Polsce TYROLKĘ – maksymalna dawka adrenaliny podczas 350-metrowego zjazdu. Najdłuższy zjazd na Podhalu z widokiem na panoramę Tatr. Kolejną atrakcją będzie MEGA SKOK Z WIEŻY MOCY, której platforma znajduje się na 14 metrach. Wahadło połączone ze skokiem na bungee - umieszczone jest pomiędzy drzewami, gdzie podczas spadania przeciążenie sięga 2G. Zabawa dodająca najwyższego poziomu adrenaliny oraz niezapomnianych emocji.

od 200PLN / os
PAKIET NA WYSOKOŚCI Z OGNISKIEM

PAKIET NA WYSOKOŚCI Z OGNISKIEM

Integracyjny event łączący w sobie najlepsze atrakcje naszego parku wraz z ogniskiem z poczęstunkiem.
Do wyboru naszych Gości oddajemy atrakcje takie jak park linowy, tyrolkę XXL, mega skok z wieży, zorbing, ściankę wspinaczkową, paintball no i oczywiście ognisko z leżakami, przy którym każdy będzie mógł posilić się podczas korzystania z atrakcji. Zapewnimy niepowtarzalny klimat atrakcjom, tak aby każdy czuł się u nas wyjątkowo.

od 45PLN/os
BIESIADA GÓRALSKA

BIESIADA GÓRALSKA

Zaprosimy naszych Gości do przytulnego regionalnego szałasu na Gubałówce, gdzie odbędzie się zbójecka impreza. Rytm góralskiej muzyki przygrywać będzie najlepsza kapela w Zakopanem, a gawędziarz będzie zabawiał gości żartami i opowieściami o Tatrach i Podhalu. Nie zabraknie nauki picia po góralsku oraz tańców. Goście będą mieli okazje poznać tradycję oraz zabawy w iście zbójeckim stylu. W programie przewidziane jest wiele zabaw i angażujących konkurencji z nagrodami, które zagwarantują niepowtarzalną zabawę wszystkim uczestnikom, którzy będą integrować się w góralski sposób.
Przy biesiadnych, drewnianych ławach podany zostanie poczęstunek, będzie paliło się będzie ognisko, przy którym Goście będą piekli sobie kiełbaski. W otoczeniu przyrody oraz przy dźwiękach trzaskającego ognia, chwile te zostaną na długo w pamięci naszych Gości.

od 65PLN/os
PAINTBALL + SKOK Z WIEŻY + OGNISKO

PAINTBALL + SKOK Z WIEŻY + OGNISKO

Pakiet atrakcji, który dostarczy niepowtarzalnych wrażeń. Integracja wraz z potężną dawką adrenaliny oraz współzawodnictwa, to najlepszy pomysł na atrakcje podczas wyzjadu integracyjnego.
Zaprosimy uczestników na pole paintballowe, gdzie rozegrana zostanie bitwa przy pomocy markerów strzelających kolorowymi kulkami wypełnionymi farbą. Po grze, zaprosimy uczestników na skok wahadłowy z 14-sto metrowej wieży, podczas którego dochodzi do przeciążeń jak podczas skoku na bungee. Na koniec atrakcji, zaprosimy wszystkich do ogniska, przy którym będzie można się posilić poczęstunkiem oraz wspólnie przeżyć emocje atrakcji.

od 50PLN / os