Pakiety

Aby spędzili Państwo niezapomnianą przygodę w naszym parku – przygotowaliśmy pakiety atrakcji, dzięki którym skorzystanie z większej ilości atrakcji będzie dla Państwa bardzo atrakcyjne cenowo. Zapraszamy do zabawy!

PAKIET 3 W 1

PAKIET 3 W 1

Niezwykłe połączenie naszych atrakcji w zmiksowanej i szalonej przygodzie. Każdy może wybrać coś, co go najbardziej zainteresuje, ponieważ będzie miał do wyboru trzy atrakcje spośród pakietu na wysokości. Do dyspozycji będą całkowicie bezpieczne przeszkody na torze linowym, zainstalowane w koronach drzew, 6 – 8 metrów nad ziemią, będzie można poczuć się jak ptak, na podniebnej tyrolce - 350 metrów zjazdu. Moc wrażeń dostarczy skok z 14-sto metrowej wieży na linach oraz ścianka wspinaczkowa o różnym poziomie tras do przejścia. Zabawa dodająca najwyższego poziomu adrenaliny oraz niezapomnianych emocji.

Cena 60 zł zamiast - 95 zł - oszczędzasz 35 zł!

Opis atrakcji znajdziesz w zakładce "Atrakcje"

60PLN / os
PAKIET 4 W 1

PAKIET 4 W 1

Najlepsze atrakcje w naszym parku w jednym pakiecie - mnóstwo zabawy i ekstremalna dawka adrenaliny w atrakcyjnej cenie! Park linowy, ścianka wspinaczkowa, skok z Wieży Mocy oraz tyrolka XXL.

Cena 75 zł zamiast 120 zł - oszczędzasz 45 zł!

Opis atrakcji znajdziesz w zakładce "Atrakcje"

75PLN / os
PAKIET 5 W 1

PAKIET 5 W 1

Dla odważnych i spragnionych mocnych wrażeń czeka mega dawka adrenaliny! Niepowtarzalne emocje, które pozostaną w pamięci na bardzo długo. Wśród atrakcji zaprosimy Państwa do parku linowego, na skok z Wieży Mocy, tyrolkę XXL, ściankę wspinaczkową oraz do zorby.

Cena pakietu to tylko 95 zł zamiast 145 zł! Oszczędzasz 55 zł!

Opis atrakcji znajdziesz w zakładce "Atrakcje"

95PLN / os
PAKIET NA WYSOKOŚCI + PAINTABLL

PAKIET NA WYSOKOŚCI + PAINTABLL

Przygodę rozpoczniemy od zaproszenis uczestników na pole paintballowe, gdzie rozegrana zostanie bitwa przy pomocy markerów strzelających kolorowymi kulkami wypełnionymi farbą. Każdy zostanie zaoparzony w mundur oraz maskę ochronną, marker do strzelania oraz pakiet 300 kulek.
Po ekscytującej walce będziemy przezwyciężać strach przed wysokością, w najbardziej malowniczym miejscu w Zakopanem. Każdy uczestnik będzie miał do wyboru trzy atrakcje spośród pakietu na wysokości. Do dyspozycji będą całkowicie bezpieczne przeszkody na torze linowym, zainstalowane w koronach drzew, 6 – 8 metrów nad ziemią, będzie można poczuć się jak ptak, na podniebnej tyrolce - 350 metrów zjazdu. Moc wrażeń dostarczy skok z 14-sto metrowej wieży na linach oraz ścianka wspinaczkowa o różnym poziomie dróg do przejścia. Zabawa dodająca najwyższego poziomu adrenaliny oraz niezapomnianych emocji.

Cena atrakcji to 110 zł/osoba zamiast 175 zł! Oszczędzasz 65 zł!

110PLN / os